• Information
 • Equipment
 • description

Real estate details

Real estate type
House Attached
Ad code
H220606-04611
size
89 m²
parcel
52 m²
year of building
2022
flat
Ground floor + first floor
No. of bedrooms
2
No. of bathrooms
3
No. of rooms
3

Location information

country
Croatia
region
Istria
area
Medulin
location
Medulin

Property equipment

Equipment

 • Garden
description

Vrtna hiša, Medulin. Na mirni lokaciji v Medulinu se nahaja projekt 3 hiš v vrsti.

Hiša "A" se nahaja v mirnem delu Medulina. Oddaljenost od morja in plaže in centra mesta je 800m. Sestavljena je iz: dnevne sobe s kuhinjo in jedilnico z izhodom na vrt, garderobe in kopalnice v pritličju, v nadstropju pa sta 2 spalnici s kopalnicama in pokrita terasa. Hiši pripadata tudi 2 parkirni mesti in vrt velikosti 52m2. Skupna površina hiše je 101,22 m2.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Vrtna kućica, Medulin. Na mirnoj lokaciji u Medulinu nalazi se projekt od 3 kuće u nizu.

Kuća "A" nalazi se u mirnom dijelu Medulina. Udaljenost od mora i plaže i centra grada je 800m. Sastoji se od: dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom s izlazom na vrt, garderobe i kupaonice u prizemlju, a na katu su 2 spavaće sobe s kupaonicama i natkrivenom terasom. Kuća također ima 2 parkirna mjesta i okućnicu od 52m2. Ukupna površina kuće je 101,22 m2.

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Informacije na ovoj web stranici služe samo u informativne svrhe i treba ih provjeriti u našoj agenciji.

Gartenhaus, Medulin. In ruhiger Lage in Medulin gibt es ein Projekt von 3 Häusern in einer Reihe.

Haus "A" befindet sich in einem ruhigen Teil von Medulin. Die Entfernung zum Meer und Strand und zum Stadtzentrum beträgt 800 m. Es besteht aus: Wohnzimmer mit Küche und Esszimmer mit Zugang zum Garten, Ankleidezimmer und Badezimmer im Erdgeschoss und im Obergeschoss befinden sich 2 Schlafzimmer mit Badezimmern und einer überdachten Terrasse. Das Haus hat auch 2 Parkplätze und einen Garten von 52m2. Die Gesamtfläche des Hauses beträgt 101,22 m2.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten mit unserer Agentur überprüft werden.

Casetta con giardino, Medolino. In una posizione tranquilla a Medulin, c'è un progetto di 3 case di fila.

La casa "A" si trova in una zona tranquilla di Medulin. La distanza dal mare e dalla spiaggia e dal centro città è di 800 m. Si compone di: soggiorno con cucina e sala da pranzo con accesso al giardino, antibagno e bagno al piano terra, e al piano superiore 2 camere con bagno e terrazzo coperto. La casa dispone anche di 2 posti auto e un giardino di 52m2. La superficie totale della casa è di 101,22 m2.

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Altro su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

Garden house, Medulin. In a quiet location in Medulin, there is a project of 3 houses in a row.

House "A" is located in a quiet part of Medulin. Distance from the sea and the beach and the city center is 800m. It consists of: living room with kitchen and dining room with access to the garden, dressing room and bathroom on the ground floor, and upstairs there are 2 bedrooms with bathrooms and a covered terrace. The house also has 2 parking spaces and a garden of 52m2. The total area of the house is 101.22 m2.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Баштенска кућа, Медулин. На мирној локацији у Медулину налази се пројекат од 3 куће у низу.

Кућа "А" налази се у мирном дијелу Медулина. Удаљеност од мора и плаже и центра града је 800м. Састоји се од: дневног боравка са кухињом и трпезаријом са излазом на башту, гардеробе и купатила у приземљу, а на спрату су 2 спаваће собе са купатилима и наткривеном терасом. Кући припадају и 2 паркирна мјеста и окућница од 52м2. Укупна површина куће је 101,22 м2.

Сваки дан нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници служе само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Садовый домик, Медулин. В тихом месте в Медулине есть проект 3-х домов подряд.

Дом "А" расположен в тихой части Медулина. Расстояние от моря и пляжа и центра города составляет 800м. Он состоит из: гостиной с кухней и столовой с выходом в сад, гардеробной и ванной комнаты на первом этаже, а наверху есть 2 спальни с ванными комнатами и крытая терраса. В доме также есть 2 парковочных места и сад 52м2. Общая площадь дома 101,22 м2.

Каждый день что-то новое - в нашем предложении более 2000 объектов!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом веб-сайте предназначена только для информационных целей и должна быть проверена в нашем агентстве.

Maison de jardin, Medulin. Dans un endroit calme à Medulin, il y a un projet de 3 maisons en rangée.

La maison "A" est située dans un quartier calme de Medulin. La distance de la mer et de la plage et du centre-ville est de 800m. Elle se compose de : séjour avec cuisine et salle à manger avec accès au jardin, dressing et salle de bain au rez-de-chaussée, et à l'étage il y a 2 chambres avec salles de bains et une terrasse couverte. La maison dispose également de 2 places de parking et d'un jardin de 52m2. La superficie totale de la maison est de 101,22 m2.

Quelque chose de nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre !

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

Casa jardín, Medulín. En un lugar tranquilo en Medulin, hay un proyecto de 3 casas en fila.

La casa "A" está ubicada en una zona tranquila de Medulin. Distancia del mar y la playa y el centro de la ciudad es de 800m. Se compone de: salón con cocina y comedor con acceso al jardín, vestidor y baño en la planta baja, y en la planta alta hay 2 dormitorios con baños y una terraza cubierta. La casa también dispone de 2 plazas de aparcamiento y un jardín de 52m2. La superficie total de la casa es de 101,22 m2.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe verificarse con nuestra agencia.

Shtëpi kopshti, Medulin. Në një vend të qetë në Medulin, ka një projekt prej 3 shtëpish me radhë.

Shtëpia "A" ndodhet në një pjesë të qetë të Medulin. Largësia nga deti dhe plazhi dhe qendra e qytetit është 800 m. Perbehet nga: sallon me kuzhine dhe ngrenje me akses ne kopsht, zhveshtore dhe banjo ne katin perdhe, dhe ne katin e siper ka 2 dhoma gjumi me banjo dhe nje tarrace te mbuluar. Shtepia ka gjithashtu 2 vende parkimi dhe nje kopsht prej 52m2. Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 101.22 m2.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe interneti është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Trädgårdshus, Medulin. I ett lugnt läge i Medulin finns ett projekt med 3 hus i rad.

Hus "A" ligger i en lugn del av Medulin. Avstånd från havet och stranden och stadens centrum är 800m. Den består av: vardagsrum med kök och matsal med tillgång till trädgården, omklädningsrum och badrum på bottenvåningen, och på övervåningen finns 2 sovrum med badrum och en täckt terrass. Huset har även 2 parkeringsplatser och en trädgård på 52m2. Husets totala yta är 101,22 m2.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast avsedd för informationsändamål och bör kontrolleras med vår byrå.

Similar real estates nearby

Istria, Novigrad
 • House Attached
 • iro-777
 • 85 m²
 • 200 m²
 • 2013
 • 3
 • 2
 • 4
310,000
More
Istria, Umag
 • House Attached
 • 1692
 • 107 m²
 • 230 m²
 • 2022
 • 3
 • 3
 • 5
290,000
More
Istria, Novigrad
 • House Attached
 • H20180309-03178
 • 105 m²
 • 2006
 • 1
 • 3
 • 3
260,000
More
Istria, Motovun
 • House -
 • ALG-1073
 • 120 m²
 • 315 m²
 • 5
 • 3
 • 6
310,000
More
Istria, Oprtalj
 • House Detached
 • ALG-1063
 • 95 m²
 • 620 m²
 • 2
 • 2
 • 4
300,000
More
Istria, Ližnjan
 • House -
 • ALG-1061
 • 75 m²
 • 1 m²
 • 2
 • 1
 • 3
311,500
More

Istria

This site uses cookies for better performance and user experience. Do you agree to use of cookies?

Find out more

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

 

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

 

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

 

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

 

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

 

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

 

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

 

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

 

Website management

This website is managed by:

Kabi d.o.o.