Filter 8
  • Information
  • Equipment
  • Description

Real estate details

Real estate type
House Semi-detached
Ad code
Enota B
size
343 m²
parcel
343 m²
year of building
2023
flat
Ground floor + first floor
No. of bedrooms
3
No. of bathrooms
2
No. of rooms
6
settlement

Location information

country
Slovenia
region
Ljubljana - suburbs
area
Medvode
location
Medvode

Property equipment

Equipment

  • Floor heating
  • Heating with a heat pump

Tags

  • V izgradnji
Description

Predstavljamo vam novogradnjo dvojčka v Medvodah, ki se nahaja v neposredni bližini jezera Zbilje odaljenosti 350 metrov, kjer lahko uživate v številnih aktivnostih na prostem. Lokacija ponuja obilico možnosti za rekreacijo, povezovanje z naravo in sprehajalnih poti.

Dovoz do objekta je na severni strani. Orientacija objekta proti severovzhodu in severozahodu omogoča maksimalno izkoriščanje naravne svetlobe skozi ves dan. 

Velikost zemljšča je razkošnih 343,10 m2, od tega je 79,60 m2 namenjenih zelenim površinam in del tlakovalnih površin namenjen enostavnemu dostopu do objekta. Etažnost objekta je P+1N in obsega 152,74 m2 bivalnih površin.  Ob tem bo del zemljišča tlakovan, namenjen enostavnemu dostopu do objekta

Pritličje objekta je razdeljeno na bivalni in tehnološko – energetski del. V bivalnem delu pritličja so ob vhodu predvideni prostori, vetrolov, stopnišče, utility/tehnični prostor, stranišče in prehod do dnevnih prostorov (kuhinja, jedilnica, dnevna soba). Ob jedilnici v dnevno bivalnem prostoru, se nahaja tudi predinštalacija za kamin.

Iz vetrolova vodijo stopnice v nadstropje, kjer se nahajajo spalni prostori: spalnica, kopalnica in dve sobi. Izpostavili bi teraso, kateri dostop je iz spalnega dela in je povsem ločena od ostalilh bivalnih sob.

Trislojna okna PVC, opremljena z visoko stopnjo zvočne izlolacije s termopan zasteklitvijo blagovne znamke Schuco, ki slovi po svoji trajnosti in estetskem izgledu.  

Dvojček, ki je v fazi gradnje in bo zgrajen v tem letu 2023, do 3 podaljšane gradbene faze z zunanjo ureditvijo, kar omogoča prilagajanje vašim potrebam in možnost postopnega dokončanja objekta.Proste površine okoli objekta se ozeleni in zasadi z avtohtonim rastlinjem.

Za potrebe ogrevanja objekta je predviden prostor za toplotno črpalko (talno ogrevanje), kjer je predviden tudi zalogovnik tople vode. Vsi nosilni zidovi so zidani iz opeke ojačani z AB vezmi. Fasada je toplotno izolirana in zaključena s finalnim tankoslojnim fasadnim ometom bele barve. Streha objekta je ravna.

Za termin ogleda in predstavitev projekta nas pokličite na 041 602 715 ali pišite na naslov ursa@rcn.si. Z veseljem vam bomo pri nakupu vašega doma strokovno svetovali. 

Similar real estates nearby

Ljubljana - suburbs, Komenda
  • House Detached
  • PH170523
  • 180 m²
  • 500 m²
  • 1982
  • 2
  • 2
278,000
More
Ljubljana - suburbs, Medvode
  • House Semi-detached
  • Enota A
  • 419 m²
  • 419 m²
  • 2023
  • 3
  • 2
  • 6
368,000
More
Ljubljana - suburbs, Medvode
  • House Semi-detached
  • PH01043G
  • 131 m²
  • 311 m²
  • 2022
  • 3
  • 2
  • 4
315,000
More

Ljubljana - suburbs