House Detached Istria, Poreč, Price: 330,000.00

Basic information

Price:
330,000.00 
transaction:
for sale
ad code:
20180810-B174
object style:
House
type:
Detached
country:
Croatia
location:
Istria, Poreč
year of building:
2015
size:
163.00 m²
parcel:
1,223.00 m²
features:
heating with wood, garden
other:
balcony, terrace, basement, more than two parking spaces, land registry

Contact

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Send question

E-mail was sent!

Send
House Detached, Istria, Poreč, Poreč

1 of 13

Previous image Next image
Gallery

description

Samostojna kamnita hiša se nahaja na mirni lokaciji, le 7 km od morja in mesta Poreč je sestavljena iz kleti (23 m2) in dveh ločenih stanovanj. Stanovanje 98 m2 v pritličju ima kuhinjo / jedilnico in dnevno sobo, kopalnico, dve spalnici in prostorno pokrito teraso z zunanjim žarom in umivalnikom. Stanovanje v nadstropju je veliko 42 m2 in je sestavljeno iz ene spalnice, kopalnice, kuhinje z jedilnico / dnevno sobo in lepe terase s pogledom na naravo. Okolica hiše je lepo urejena in ima veliko prostora za izgradnjo bazena. 
Ogrevanje: peč in kamin 

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi!
Več na: www.sonce-nepremicnine.si

Samostojeća kamena kuća nalazi se na mirnoj lokaciji, samo 7 km od mora i Poreč se sastoji od podruma (23 m2) i dva odvojena apartmana. Apartman 98 m2 u prizemlju ima kuhinju / blagovaonicu i dnevni boravak, kupaonicu, dvije spavaće sobe i prostranu natkrivenu terasu s vanjskim roštiljem i umivaonikom. Stan na katu je veličine 42 m2 i sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom / dnevnim boravkom i prekrasne terase s pogledom na prirodu. Okoliš kuće lijepo je uređen i ima dovoljno prostora za izgradnju bazena.
Grijanje: pećnica i kamin

Svaki dan nešto novo - Više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!
Više na: www.sonce-nepremicnine.si

Das freistehende Steinhaus befindet sich in einer ruhigen Lage, nur 7 km vom Meer entfernt und die Stadt Poreč besteht aus einem Keller (23 m2) und zwei separaten Wohnungen. Die Wohnung von 98 m2 im Erdgeschoss verfügt über eine Küche / Esszimmer und ein Wohnzimmer, ein Badezimmer, zwei Schlafzimmer und eine große überdachte Terrasse mit einem Außengrill und einem Waschbecken. Die Wohnung auf dem Boden ist groß von 42 m2 und besteht aus einem Schlafzimmer, Badezimmer, Küche mit Ess- / Wohnzimmer und eine schöne Terrasse mit Blick auf die Natur. Die Umgebung des Hauses ist hübsch dekoriert und bietet viel Platz für den Bau eines Swimmingpools.
Heizung: Ofen und Kamin

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!
Mehr unter: www.sonce-nepremicnine.si

La casa in pietra indipendente si trova in una posizione tranquilla, a soli 7 km dal mare e la città di Poreč è composta da un seminterrato (23 m2) e due appartamenti separati. L'appartamento di 98 m2 al piano terra ha una cucina / sala da pranzo e un soggiorno, un bagno, due camere da letto e una spaziosa terrazza coperta con un grill all'aperto e un lavandino. L'appartamento al piano è grande di 42 m2 ed è composto da una camera da letto, bagno, cucina con sala da pranzo / soggiorno e splendida terrazza con vista sulla natura. I dintorni della casa sono ben arredati e hanno molto spazio per costruire una piscina.
Riscaldamento: forno e camino

Ogni giorno qualcosa di nuovo - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!
Maggiori informazioni su: www.sonce-nepremicnine.si

The detached stone house is located in a quiet location, only 7 km from the sea and the town of Poreč consists of a basement (23 m2) and two separate apartments. The apartment of 98 m2 on the ground floor has a kitchen / dining room and a living room, a bathroom, two bedrooms and a spacious covered terrace with an outdoor grill and a washbasin. The apartment on the floor is large of 42 m2 and consists of one bedroom, bathroom, kitchen with dining / living room and beautiful terrace overlooking the nature. The surroundings of the house are nicely decorated and have plenty of room for building a swimming pool.
Heating: oven and fireplace

Every day something new - More than 2000 properties in our offer!
More at: www.sonce-nepremicnine.si

Самостојећа камена кућа налази се на мирној локацији, свега 7 км од мора и града Пореча састоји се од подрума (23 м2) и два одвојена стана. Стан од 98 м2 у приземљу има кухињу / трпезарију и дневни боравак, купатило, двије спаваће собе и пространу наткривену терасу са вањским роштиљем и умиваоником. Стан на кату је величине 42 м2 и састоји се од једне спаваће собе, купаонице, кухиње с благоваоном / дневним боравком и прекрасне терасе с погледом на природу. Окружење куће је лепо уређено и има довољно простора за изградњу базена.
Грејање: пећница и огњиште

Свакодневно нешто ново - Више од 2000 некретнина у нашој понуди!
Више на: ввв.сонце-непремицнине.си

Отдельный каменный дом расположен в тихом месте, всего в 7 км от моря, а город Пореч состоит из подвала (23 м2) и двух отдельных квартир. В квартире 98 м2 на первом этаже есть кухня / столовая и гостиная, ванная комната, две спальни и просторная крытая терраса с открытым грилем и раковиной. Квартира на этаже большая 42 м2 и состоит из одной спальни, ванной комнаты, кухни со столовой / гостиной и красивой террасы с видом на природу. Окрестности дома красиво оформлены и имеют достаточно места для строительства бассейна.
Отопление: духовка и камин

Каждый день что-то новое - более 2000 объектов в нашем предложении!
Больше на: www.sonce-nepremicnine.si

La maison en pierre individuelle est située dans un endroit calme, à seulement 7 km de la mer et la ville de Poreč se compose d'un sous-sol (23 m2) et de deux appartements séparés. L'appartement de 98 m2 au rez-de-chaussée comprend une cuisine / salle à manger et un salon, une salle de bains, deux chambres et une grande terrasse couverte avec un barbecue et un lavabo. L'appartement à l'étage est grand de 42 m2 et se compose d'une chambre à coucher, salle de bains, cuisine avec salle à manger / salon et belle terrasse donnant sur la nature. Les environs de la maison sont joliment décorés et disposent de beaucoup d'espace pour la construction d'une piscine.
Chauffage: four et cheminée

Chaque jour quelque chose de nouveau - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!
Plus d'informations sur: www.sonce-nepremicnine.si

La casa de piedra independiente se encuentra en una zona tranquila, a solo 7 km del mar y la ciudad de Poreč consta de un sótano (23 m2) y dos apartamentos separados. El apartamento de 98 m2 en la planta baja tiene una cocina / comedor y una sala de estar, un baño, dos dormitorios y una amplia terraza cubierta con una parrilla al aire libre y un lavabo. El apartamento en el piso es grande de 42 m2 y consta de un dormitorio, baño, cocina con comedor / sala de estar y una hermosa terraza con vistas a la naturaleza. Los alrededores de la casa están muy bien decorados y tienen mucho espacio para construir una piscina.
Calefacción: horno y chimenea

Todos los días algo nuevo - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!
Más en: www.sonce-nepremicnine.si

Shtëpi e shkëputur guri është e vendosur në një vend të qetë, vetëm 7 km nga deti dhe qyteti i Poreč përbëhet nga një bodrum (23 m2) dhe dy apartamente të veçanta. Apartament i 98 m2 në katin e parë ka një dhomë ngrënie / kuzhinë dhe një dhomë të gjallë, një banjo, dy dhoma gjumi dhe një tarracë të gjerë të mbuluar me një skarë në natyrë dhe një lavaman. Apartamenti ne kat eshte i madh prej 42 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, banjo, kuzhine me ngrenje / dhome ndenje dhe tarracë të bukur me pamje nga natyra. Ambientet e shtëpisë janë të dekoruara mirë dhe kanë shumë hapësirë ​​për ndërtimin e një pishine.
Ngrohje: furrë dhe fireplace

Çdo ditë diçka e re - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!
Më shumë në: www.sonce-nepremicnine.si

Det fristående stenhuset ligger på ett lugnt läge, bara 7 km från havet och staden Poreč består av en källare (23 m2) och två separata lägenheter. Lägenheten på 98 m2 på bottenvåningen har ett kök / matsal och ett vardagsrum, ett badrum, två sovrum och en rymlig terrass med utegrill och handfat. Lägenheten på golvet är stor 42 m2 och består av ett sovrum, badrum, kök med matsal / vardagsrum och vacker terrass med utsikt över naturen. Omgivningen av huset är snyggt inrett och har gott om plats för att bygga en simbassäng.
Värme: ugn och öppen spis

Varje dag något nytt - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!
Mer på: www.sonce-nepremicnine.si

This site uses cookies for better performance and user experience. Do you agree to use of cookies?

Find out more

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

 

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

 

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

 

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

 

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

 

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

 

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

 

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

 

Website management

This website is managed by:

Kabi d.o.o.