• Information
 • description

Real estate details

Real estate type
House Attached
size
117 m²
year of building
2021
flat
Ground floor + first floor
Ad code
H200924-04017
No. of bedrooms
3
No. of bathrooms
3

 • Air conditioning
 • Interphone
description

Luksuzne nepremičnine Istra, prodamo novogradnjo- hišo, Novigrad
Hiša v Novigradu je v gradnji in ima skupno 117,17 m2 stanovanjske površine in 108m2 vrta. Oddaljenost od morja in od prekrasne urejene plaže je1km in 1,5km od centra Novigrada. Hiša ima pritličje, prvo nadstropje in strešno teraso. Razdeljenoa je na kuhinjo/dnevno sobo/jedilnico, ima 3 spalnice, 3 kopalnice, teraso + strešno teraso + vrt. Opremljena bo s klimo, lastno parkirišče, pogled na morje.

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Luksuzna nekretnina Istra, prodaja nove zgrade - kuća, Novigrad
Kuća u Novigradu je u izgradnji i ima ukupno 117,17 m2 stambenog prostora i 108m2 okućnice. Udaljenost od mora i prekrasne plaže je 1km, a od centra Novigrada 1,5km. Kuća ima prizemlje, kat i krovnu terasu. Podijeljen je na kuhinju / dnevni boravak / blagovaonicu, ima 3 spavaće sobe, 3 kupaonice, terasu + krovnu terasu + vrt. Bit će opremljen klima uređajem, privatnim parkingom, pogledom na more.

Svakog dana nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom web mjestu su samo u informativne svrhe i treba ih provjeriti u našoj agenciji.

Luxusimmobilien Istrien, Neubau zum Verkauf - Haus, Novigrad
Das Haus in Novigrad befindet sich im Bau und verfügt über insgesamt 117,17 m2 Wohnfläche und 108 m2 Gartenfläche. Die Entfernung zum Meer und zum schönen Strand beträgt 1 km und 1,5 km vom Zentrum von Novigrad. Das Haus verfügt über ein Erdgeschoss, einen ersten Stock und eine Dachterrasse. Es ist unterteilt in Küche / Wohnzimmer / Esszimmer, verfügt über 3 Schlafzimmer, 3 Badezimmer, Terrasse + Dachterrasse + Garten. Es wird mit Klimaanlage, privatem Parkplatz und Meerblick ausgestattet sein.

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten bei unserer Agentur überprüft werden.

Immobiliare di lusso Istria, nuova costruzione in vendita - casa, Novigrad
La casa a Novigrad è in costruzione e ha un totale di 117,17 m2 di superficie abitabile e 108 m2 di giardino. La distanza dal mare e dalla bellissima spiaggia è di 1 km e 1,5 km dal centro di Novigrad. La casa ha un piano terra, primo piano e una terrazza sul tetto. E 'suddiviso in cucina / soggiorno / sala da pranzo, dispone di 3 camere da letto, 3 bagni, terrazzo + terrazzo sul tetto + giardino. Sarà dotato di aria condizionata, parcheggio privato, vista mare.

Qualcosa di nuovo ogni giorno - Più di 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

Luxury real estate Istria, new building for sale - house, Novigrad
The house in Novigrad is under construction and has a total of 117.17 m2 of living space and 108m2 of garden. Distance from the sea and from the beautiful beach is 1km and 1.5km from the center of Novigrad. The house has a ground floor, first floor and a roof terrace. It is divided into kitchen / living room / dining room, has 3 bedrooms, 3 bathrooms, terrace + roof terrace + garden. It will be equipped with air conditioning, private parking, sea view.

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Луксузна некретнина Истра, продаја нове зграде - кућа, Новиград
Кућа у Новиграду је у изградњи и има укупно 117,17 м2 стамбеног простора и 108м2 окућнице. Удаљеност од мора и прекрасне плаже је 1км, а од центра Новиграда 1,5км. Кућа има приземље, кат и кровну терасу. Подијељен је на кухињу / дневни боравак / трпезарију, има 3 спаваће собе, 3 купатила, терасу + кровну терасу + врт. Биће опремљен клима уређајем, приватним паркингом, погледом на море.

Сваког дана нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом веб месту су само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Элитная недвижимость Истрия, продажа новостройки - дом, Новиград
Дом в Новиграде находится в стадии строительства и имеет в общей сложности 117,17 м2 жилой площади и 108 м2 сада. Расстояние до моря и прекрасного пляжа составляет 1 км и 1,5 км от центра Новиграда. В доме есть цокольный этаж, второй этаж и терраса на крыше. Он разделен на кухню / гостиную / столовую, имеет 3 спальни, 3 ванные комнаты, террасу + террасу на крыше + сад. Он будет оборудован кондиционером, частной парковкой, видом на море.

Что-то новое каждый день - в нашем предложении более 2000 объектов недвижимости!

Подробнее на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом веб-сайте предназначена только для информационных целей, и ее следует уточнять в нашем агентстве.

Immobilier de luxe Istrie, immeuble neuf à vendre - Maison, Novigrad
La maison à Novigrad est en construction et a un total de 117,17 m2 de surface habitable et 108 m2 de jardin. La distance de la mer et de la belle plage est à 1 km et 1,5 km du centre de Novigrad. La maison a un rez-de-chaussée, un premier étage et une terrasse sur le toit. Il est divisé en cuisine / salon / salle à manger, dispose de 3 chambres, 3 salles de bains, terrasse + terrasse sur le toit + jardin. Il sera équipé de climatisation, parking privé, vue mer.

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus d'informations sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

Inmobiliaria de lujo Istria, nuevo edificio en venta - casa, Novigrad
La casa en Novigrad está en construcción y tiene un total de 117,17 m2 de espacio habitable y 108 m2 de jardín. La distancia del mar y de la hermosa playa es de 1 km y 1,5 km del centro de Novigrad. La casa tiene planta baja, primer piso y azotea. Se divide en cocina / salón / comedor, tiene 3 habitaciones, 3 baños, terraza + azotea + jardín. Estará equipado con aire acondicionado, estacionamiento privado, vista al mar.

Algo nuevo cada día - ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe ser verificada con nuestra agencia.

Pasuri të patundshme luksoze Istria, ndërtesë e re për shitje - shtëpi, Novigrad
Shtëpia në Novigrad është në ndërtim e sipër dhe ka një sipërfaqe totale prej 117.17 m2 dhe 108m2 kopsht. Largësia nga deti dhe nga plazhi i bukur është 1 km dhe 1.5 km nga qendra e Novigrad. Shtëpia ka një kat përdhes, kati i parë dhe një tarracë çati. Ajo është e ndarë në kuzhinë / dhomë të gjallë / dhomë ngrënie, ka 3 dhoma gjumi, 3 banjo, tarracë + tarracë çati + kopsht. Do te jete i pajisur me ajer te kondicionuar, parking privat, pamje nga deti.

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë faqe në internet është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Lyxfastigheter Istrien, ny byggnad till salu - hus, Novigrad
Huset i Novigrad är under uppbyggnad och har totalt 117,17 m2 boyta och 108 m2 trädgård. Avstånd från havet och från den vackra stranden är 1 km och 1,5 km från Novigrads centrum. Huset har en bottenvåning, första våningen och en takterrass. Den är uppdelad i kök / vardagsrum / matsal, har 3 sovrum, 3 badrum, terrass + takterrass + trädgård. Den kommer att vara utrustad med luftkonditionering, privat parkering, havsutsikt.

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast avsedd för informationsändamål och bör kontrolleras hos vår byrå.

Similar real estates nearby

Istria, Novigrad
 • House Attached
 • 337,500
 • 135 m²
 • 3
 • 3
337,500
More
Istria, Novigrad
 • House Attached
 • 260,000
 • 110 m²
 • 20.00 m²
 • 3
 • 3
275,000 €
260,000
More
Istria, Novigrad
 • House Attached
 • 340,000
 • 122 m²
 • 183.00 m²
340,000
More
Istria, Novigrad
 • House Attached
 • 302,940
 • 122 m²
 • 140.00 m²
 • 2
 • 3
302,940
More
Istria, Rovinj
 • House Attached
 • 290,000
 • 113 m²
 • 400.00 m²
 • 3
 • 1
 • 5
340,000 €
290,000
More
Istria, Medulin
 • House Attached
 • 290,000
 • 110 m²
 • 272.00 m²
 • 3
 • 2
290,000
More

This site uses cookies for better performance and user experience. Do you agree to use of cookies?

Find out more

Cookies on our web page

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

 

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

 

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

 

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

 

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

 

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

 

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

 

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

 

Website management

This website is managed by:

Kabi d.o.o.